Account Manager w branży religijnej

Miejsce pracy Wrocław
Wynagrodzenie 4 000 - 4 500 + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo dolnośląskie
Opis oferty Naszym klientem jest innowacyjny startup.
Zakres obowiązków
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • udział w przygotowaniu strategii sprzedaży
  • przygotowanie ofert handlowych przy wsparciu działu marketingu
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych
  • w późniejszym czasie : stworzenie swojego zespołu sprzedażowego
  • raportowanie wyników pracy
  • doświadczenie w sprzedaży do klienta instytucjonalnego (sektor publiczny / kościelny)
  • bardzo mile widziane doświadczenie w nawiązywaniu relacji z decyzyjnymi osobami w Kościele Katolickim (od stopnia proboszcza w górę) i aktywna sprzedaż produktów / usług
  • wysoki poziom etyki biznesowej, bardzo dobre "wyczucie" branży kościelnej
  • umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne, ukierunkowanie na osiąganie wyników
  • proaktywność, samodzielność, kreatywność w proponowaniu rozwiązań
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • udział w innowacyjnym na skale kraju projekcie na terenie Polski
  • konkurencyjne wynagrodzenie :
    - podstawa 4 000 - 4 500 PLN netto + VAT
    - prowizje w zależności od realizacji planu od 50% wynagrodzenia podstawowego / miesięcznie
    - dodatkowe premie kwartalne za ponadstandardowe wyniki sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy, po okresie próbnym samochód służbowy
  • unikalną atmosferę pracy w kreatywnym zespole
Data ostatniej modyfikacji niedziela, 24 stycznia 2021