Account Manager z j.angielskim

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 6 000 - 7 000 netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest innowacyjna firma produkcyjna działająca na rynkach światowych.
Zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie nowych klientów na terenie całej Europy (mail/telefon)
  • Ustalanie oraz negocjacja warunków umów handlowych
  • Identyfikacja nowych kanałów sprzedaży
  • Analiza rynku
  • Budowa atrakcyjnego wizerunku firmy w kontaktach zewnętrznych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (C1)
  • Doświadczenie w sprzedaży min 2 lata
  • Proaktywność, kreatywność, samodzielność, inicjatywa
  • Poczucie humoru, podejście od strony szans, determinacja w osiąganiu celów
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w oparciu o B2B : 6 000 - 7 000 netto + VAT
  • Dodatkowe prowizje od realizacji sprzedaży zespołowej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność
  • Pracę przy sprzedaży innowacyjnego produktu na którego zapotrzebowanie na świecie jest na fali wznoszącej
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 26 stycznia 2021