Account Manager z j.angielskim

Miejsce pracy Kraków;Warszawa;Wrocław;
Wynagrodzenie 11 000 - 13 500
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; zagranica; praca zdalna
Opis oferty
  • atrakcyjne wynagrodzenie  podstawowe+ prowizje
  • umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • praca w 100% zdalna
  • pakiet benefitów korporacyjnych
  • wszystkie narzędzia potrzebne do pracy (laptop/telefon)

Zakres obowiązków
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami firmy
  • badanie i analizowanie potrzeb klientów
  • upselling usług
  • tworzenie i aktualizowanie procesów wewnętrznych, które są kluczowe w roli AM z naciskiem na automatyzację i podejmowanie decyzji w oparciu o dane

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (Account Manager, Specjalista ds. relacji z klientami, specjalisa ds. sprzedaży, utrzymania klienta, etc)
  • język angielski na poziomie C1
  • łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
  • chęć rozwoju w sektorze HRtech
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenia podstawowe:
    - B2B : 11 000 - 13 500 PLN
    - umowa o pracę : 9 500 - 11 500 PLN
  • dodatkowe prowizje
  • niezbędny pakiet narzędzi : laptop, telefon
  • 100proc zdalną pracę
  • możliwości rozwoju w firmie z której usług korzysta kilkaset firm z całego świata
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 29 marca 2022