Accounting Manager

Miejsce pracy Warszawa;Łódź
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie); Łódź (łódzkie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma obsługująca korporacje w zakresie kadr i płac.
Zakres obowiązków
  • Odpowiedzialność za projekty wdrożeniowe i onboardingowe klientów w dziale księgowości,
  • Pełnienie roli eksperta merytorycznego w zakresie procesów związanych z Enova, współpraca z Zespołami Księgowymi i Wdrożeniowymi,
  • Odpowiedzialność za optymalizację procesów księgowych oraz wdrażanie nowych rozwiązań w Enova i dziale księgowości,
  • Monitorowanie postępów projektu, pełnienie roli punktu kontaktowego dla Klientów i obsługa wszelkich pojawiających się problemów,
  • Wspieranie kierownika ds. księgowości w zarządzaniu i nadzorowaniu codziennych operacji działu księgowości,
  • Aktywny udział w opracowywaniu i wdrażaniu procesów i procedur w dziale księgowości oraz ciągła optymalizacja w celu zwiększenia efektywności i wzrostu wydajności,
  • Szkolenie pracowników i egzekwowanie zasad i procedur,
  • Kontrola związana z doradztwem podatkowym poprzez konsultantów podwykonawców lub zasoby wewnętrzne,
  • Śledzenie i udostępnianie zmian w przepisach podatkowych i prawnych; rozumienie obecnych i proponowanych przepisów, egzekwowanie przepisów księgowych oraz rekomendowanie nowych procedur,
  • Udział w projektach związanych ze zmianą technologii. Ulepszanie systemów i procedur oraz inicjowanie działań naprawczych,
  • Wspieranie Senior Managera we wszelkich innych zadaniach związanych z operacjami (takimi jak zarządzanie, komunikacja z Klientami).
  • Poszukujemy osoby, która
  • Posiada dyplom z zakresu rachunkowości, finansów lub ekonomii (lub inne kwalifikacje zawodowe w zakresie rachunkowości),
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe na wyższym stanowisku min. 3 lata, środowisko outsourcingowe jest dodatkowym atutem,
  • Silna praktyczna znajomość systemów księgowych (znajomość Enova jest dodatkowym atutem),
  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych systemu Enova będzie dodatkowym atutem,
  • Płynna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność komunikacji werbalnej,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, systematyczne podejście do problemu,
  • Samodzielność i samomotywacja, umiejętność pracy w zespole i orientacja na klienta.
  • Oferujemy
  • Umowę o pracę, otwartość na oczekiwania finansowe
  • Elastyczny czas pracy (8-9:30/16-17:30),
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Możliwość rozwoju,
  • Współudział w tworzeniu kultury organizacji i miejsca pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Kurs jęz. angielskiego,
  • Biuro w samym centrum Warszawy w przypadku chęci pracy stacjonarnej
  • Data ostatniej modyfikacji czwartek, 23 marca 2023