Accounts Payable Manager

Miejsce pracy Wrocław;Gdańsk;Poznań;Warszawa;Katowice
Wynagrodzenie 13 000 - 15 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja SSC/BPO
Zakres obowiązków
  • Zarządzanie zespołem AP, który obsługuje transakcje księgowe
  • Zarządzanie przejęciami nowych procesów do FSSC oraz lokalne wdrażanie systemów wspomagających
  • Zapewnienie prawidłowości funkcjonowania systemów w zakresie AP
  • Standaryzacja procedur w celu zwiększenia wydajności w FSSC i tworzenia wewnętrznych szablonów do wykorzystania w firmie
  • Aktywne kierowanie wewnętrznymi inicjatywami mającymi na celu ciągłe doskonalenie procesów i zwiększanie wydajności
  • Wsparcie kluczowych projektów związanych z AP, takich jak integracje biznesowe i wdrożenia systemów
  • Ocena, coaching, szkolenie i rozwój członków zespołu w celu poprawy indywidualnej i ogólnej produktywności zespołu
  • Nawiązanie I utrzymywanie dobrych relacji z wewnętrznymi klientami
  • Zapewnienie wysokiego standardu pracy i satysfakcji klientów
  • Zarządzanie raportami, wskaźnikami KPI i innymi kluczowymi wskaźnikami dotyczącymi wydajności w zakresie świadczenia usług
  • Bardzo dobra znajomość finansów i rachunkowości oraz zamiłowanie do ludzi, procesów i usprawnień
  • min 5 lat doświadczenia w przetwarzaniu finansów w środowisku o dużym wolumenie, najlepiej z koncentracją w wiodących zespołach księgowości transakcyjnej w środowisku SSC / BPO
  • Dyplom magistra rachunkowości lub finansów lub równoważny certyfikat z zakresu rachunkowości
  • Doskonałe umiejętności w zakresie zarządzania ludźmi, najlepiej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu, zwłaszcza liderami zespołów
  • Zdolność do nawiązywania i utrzymywania dobrych stosunków między funkcjami i regionami
  • Umiejętność inspirowania środowiska ciągłego doskonalenia i doskonałej obsługi klienta.
  • Wymagana doskonała znajomość języka angielskiego i polskiego, w mowie i piśmie.
Oferujemy
  • Wynagrodzenie podstawowe, w zależności od doświadczenia : 13 000 - 15 000 PLN brutto
  • Pracę w 100% zdalną, po pandemii raz w miesiącu delegacja do firmy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna - poziom premium, karta multisport, dodatek urlopowy, ubezpieczenie na życie
Data ostatniej modyfikacji środa, 7 kwietnia 2021