Administrator sieci IT

Miejsce pracy Kraków;Tarnów;Nowy Sącz
Wynagrodzenie 6000 - 8000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę; B2B
Województwo Kraków, Nowy Sącz, Tarnów
Opis oferty Dla naszego klienta poszukujemy administratora sieciowego.
Zakres obowiązków
  • Administracja siecią LAN/WAN/VPN
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową
  • Analizowanie zdarzeń sieciowych
  • Wykorzystywanie narzędzi monitorujących ruch sieciowy
  • Współtworzenie budżetu IT
  • Support i rozwiązywanie problemów pracowników firmy
Poszukiwane kompetencje
  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą sieciową
  • Znajomość platform wirtualnych
  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa sieci
  • Doświadczenie w analizowaniu zdarzeń oraz ruchu sieciowego
  • Dobra znajomość środowiska Windows Server, Linux, mile widziany MAC
  • Doświadczenie w tworzeniu backup
Oferujemy
  • Umowa o pracę lub umowa B2B (wynagrodzenie: 6000-8000 brutto PLN)
  • Możliwa częściowa praca zdalna (50%)
  • Pakiet benefitów.
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 17 listopada 2020