Analityk sprzedaży (branża motoryzacyjna)

Miejsce pracy Poznań
Wynagrodzenie 10 000 - 13 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma działająca w branży motoryzacyjnej.
Zakres obowiązków
  • przygotowywanie analiz rynkowych oraz raportów sprzedażowych na podstawie danych które spływają od dealerów samochodowych
  • opracowywanie prognoz sprzedaży, trendów oraz odchyleń od zakładanych celów, dla zarządu
  • analiza efektywności działań sprzedażowych : określenie i przedstawianie wniosków wraz z rekomendacjami
  • wsparcie i rozwój narzędzi do raportowania, automatyzacja przygotowywania raportów, programy na których działa firma to SalesForce czy Tablou oraz SAP
  • wsparcie działu handlowego w procesowaniu budżetowania oraz innych działów w razie potrzeby
  • doświadczenie na stanowisku analityka sprzedaży min 3 lata, najlepiej w branży motoryzacyjnej
  • wykształcenie wyższe, preferowane z dziedziny matematyki, statystyki lub pokrewnych
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne oraz wyciągania wniosków
  • znajomość systemów typu SalesForce, CRM, SAP, oraz pakietu Office (Excel)
  • znajomość języka angielskiego poziom B1/B2
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy
  • umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia : 10 000 - 13 000 PLN brutto
  • dodatkowa roczna premia w wysokości miesięcznego wynagrodzenia
  • pracę w systemie hybrydowym : 2-3 dni z biura, 2-3 dni zdalnie
  • pakiet benefitów : opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport, dofinansowanie obiadów, szkolenia językowe
  • stabilną pracę w firmie osiągającej przychody ponad 4 miliardy euro rocznie
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 4 lipca 2024