AR Accountant with Russian

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 6000 - 6500 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z siedzibą w Krakowie
Zakres obowiązków
  • Sprawdzanie i monitorowanie transakcji AR w systemie
  • Przeglądanie i uzgadnianie kont klientów, badanie rozbieżności
  • Pilnowanie terminowości procesów AR
  • Wykonywanie czynności na koniec okresu : faktur, płatności, raportów
  • Odpowiadanie na pytanie z biur europejskich
  • Wspieranie innych członków zespołu w codziennych procesach
Poszukiwane kompetencje
  • Co najmniej rok doświadczenia w obszarze finansów
  • Znajomość języka rosyjskiego (C1) oraz angielskiego (B2)
  • Dobra znajomość obszaru AR
  • Wyższe wykształcenie z zakresu finansów i rachunkowości
  • Umiejętności analityczne
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : do 6500 PLN brutto
  • Pracę zdalną z możliwością pracy w biurze
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Roczną premię
  • Możliwości rozwoju
  • Epicką atmosferę:)
Data ostatniej modyfikacji 18 sierpnia 2020