Area Manager (branża medyczna)

Miejsce pracy Kraków;Rzeszów;Katowice;Lublin;Kielce
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Lublin (lubelskie); Kraków (małopolskie); Rzeszów (podkarpackie); Katowice (śląskie); Kielce (świętokrzyskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z firm działających dla sektora usług medycznych
Zakres obowiązków
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Klientami i Partnerami Technologicznymi w powierzonym regionie
  • pozyskiwanie nowych Partnerów biznesowych i Klientów w powierzonym regionie
  • realizacja planów sprzedażowych w powierzonym regionie
  • prowadzenie prezentacji produktowych
  • sporządzanie ofert sprzedażowych dostosowanych do potrzeb Klientów
  • prowadzenie webinariów szkoleniowych i sprzedażowych
  • uczestnictwo w spotkaniach i konferencjach branżowych
  • bieżące monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań
  • minimum 3 lata w sprzedaży (mile widziane w branży medycznej lub IT)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji sprzedażowych
  • otwartość, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
  • silna orientacja na wynik oraz samodzielność
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : B2B/umowa o pracę, otwartość na oczekiwania
  • dodatkowe premie
  • samochód służbowy
  • niezbędne narzędzi pracy
  • karta multisport, luxmed
  • duża samodzielność
Data ostatniej modyfikacji piątek, 30 lipca 2021