Area Sales Manager (stolarka otworowa)

Wynagrodzenie 30 000 - 35 000 netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Wielka Brytania (zagranica)
Opis oferty Naszym klientem jest globalna marka budowlana.
Zakres obowiązków
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja i koordynacja działań w zakresie wsparcia sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie dokumentacji
Poszukiwane kompetencje
  • biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie nawiązywania współpracy z partnerami handlowymi sprzedającymi np. okna, drzwi – i aktywne kontakty do tych klientów – warunek bardzo istotny
  • proaktywne podejście, samodzielność
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność do pracy zagranicą (80% czasu)
Oferujemy
  • bezkonkurencyjne na rynku europejskim wynagrodzenie (część stała + prowizja)
  • samochód służbowy
  • kompleksowe szkolenia produktowe i branżowe
Data ostatniej modyfikacji 25 sierpnia 2020