Asystentka biurowa z językiem angielskim

Miejsce pracy Gdańsk
Wynagrodzenie 4200 - 4400 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Gdańsk (pomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma z branży IT
Zakres obowiązków
  • Codzienna obsługa i dbanie o wygląd biura
  • Obsługa klientów i pracowników
  • Wsparcie przełożonego w codziennych obowiązkach
  • Organizacja sali konferencyjnych na spotkania
  • Rozliczanie zakupów biurowych
Poszukiwane kompetencje
  • Płynna znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej (chociaż nie jest to wymóg)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność organizacji i planowania swojej pracy
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie w wysokości  4 200 - 4 400 brutto
  • Praca w komfortowo urządzonym biurze
  • Praca od poniedziałku do piątku, rozpoczęcie pracy między 7 a 9 (8h/dziennie)
  • Benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dopłaty do zakupu okularów
  • Budżet rozwojowy: możliwość realizacji kursów i szkoleń (kursy językowe, szkolenia z umiejętności technicznych, dopłaty do studiów zaocznych)
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 9 września 2021