Asystentka Dyrektora Zarządzającego z j.angielskim

Miejsce pracy Warszawa
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma produkcyjna zatrudniająca pow. 100 osób z branży wyposażenia wnętrz, otwierająca biuro w Warszawie.
Zakres obowiązków
  • realizacja zadań zlecanych przez Dyrektora Zarządzającego firmy i jego wsparcie
  • pilnowanie i egzekwowanie terminów w zakresie zadań zlecanych innym działom w firmie
  • prowadzenie kalendarza spotkań
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie oraz partnerami biznesowymi
  • sprawdzanie (wstępne) umów z kontrahentami
  • przygotowywanie prezentacji, raportów
  • odbywanie rozmów telefonicznych (przychodzące/wychodzące)
  • zarządzanie korespondencją, archiwizacja, organizacja plików na serwerze firmowych
  • zamawianie materiałów do firmy (od materiałów biurowych po meble)
  • obsługa gości
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata w pracy z członkami zarządu/właścicielami firm
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1, liczne rozmowy/dokumenty w tym języku) - warunek konieczny
  • bardzo dobra prezencja, wyczucie stylu w zakresie reprezentowania firmy na zewnątrz
  • wysoka kultura osobista przy zachowaniu odpowiedniej asertywności
  • świetne umiejętności personalne, uśmiech, pozytywne nastawienie
  • samodzielność, umiejętność wielowątkowej pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Word, Excel, Powerpoint
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : Otwartość - w zależności od doświadczenia i umiejętności, na podstawie umowy o pracę
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko w firmie która notuje dynamiczny wzrost
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie w początkowym okresie w zakresie zapoznania się z firmą i zakresem obowiązków
  • standardowe godziny pracy 8-16/9-17 od poniedziałku do piątku w komfortowo urządzanym biurze na terenie Warszawy (dzielnica W-wa Włochy)
Data ostatniej modyfikacji środa, 25 stycznia 2023