Business Analyst

Miejsce pracy Kraków; Katowice; Łódź
Wynagrodzenie 8 000 - 10 000
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Województwo Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty

Naszym klientem jest międzynarodowe centrum usług wspólnych.

Zakres obowiązków
  • Wsparcie wdrożenia rozwiązania SHARP-X w ramach programu
  • Pomoc w przeprowadzeniu analizy „AS IS” i zbieranie informacji wymaganych do analizy
  • Pomoc w skutecznym likwidowaniu luk pomiędzy sytuacją „AS IS” i „TO BE”
  • Koordynacja i raportowanie o defektach wykrytych podczas testowania i rozwiązywania defektów (autoryzacje, UAT, test end-to-end, testy regresyjne)
  • Pisanie i recenzowanie standardowych procedur operacyjnych
  • Przygotowanie prezentacji nowych sposobów pracy
  • Dostarczanie danych wejściowych
  • Analiza wydajności podczas rozruchu i proponowanie działań naprawczych
  • Identyfikacja możliwości ulepszeń i opracowanie planu wdrożenia
  • Rozwijanie podstawowej wiedzy o procesach end-to-end

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie
  • Wykształcenie na poziomie licencjata lub magistra z obszarów finansów/ rachunkowości
  • Znajomość systemu SAP
  • Zrozumienie kontroli biznesowej oraz rachunkowości zarządczej i sprawozdawczości
  • Dobra znajomość metodologii rachunku kosztów, raportowania i konsolidacji danych
  • Umiejętność zrozumienia strategii procesu end-to-end, jej zastosowania do zadań i obowiązków na tym stanowisku i wyjaśnienia ich odpowiednim osobom
  • Silne umiejętności analityczne, zarządzania projektami, myślenie strategiczne i efektywne zarządzanie czasem
Oferujemy
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od kwoty 8000 brutto
  • Praca w 100% zdalna, po pandemii praca hybrydowa
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy od poniedziałku do piątku
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Karta Sodexo (możliwość zakupów w sklepach)
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 10 maja 2021