Business Development Manager

Wynagrodzenie Do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty

Naszym klientem jest firma dystrybuująca rozwiązania ERP.

Zakres obowiązków
  • Aktywne poszukiwanie klientów
  • Współpraca z działem wdrożeniowym w celu efektywnego tworzenia i realizacji strategii przed- i posprzedażowej
  • Dzielenie się wiedzą i pomysłami z zespołem
  • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania lub rozwiązań dla biznesu (mile widziane doświadczenie w sprzedaży systemów ERP)
  • Łatwość przyswajania wiedzy technicznej
  • Umiejętność przygotowania i przeprowadzania prezentacji handlowych
  • Wysoka kultura, komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe. Otwartość na oczekiwania kandydata
  • Ciekawą i ambitną pracę w zespole profesjonalistów
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Auta firmowe do dyspozycji
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 21 czerwca 2021