Business Development Manager (Automatyzacja Procesów Biznesowych)

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie 9 000 - 11 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja świadcząca dla biznesu min. automatyzację ich procesów.
Zakres obowiązków
  • rozwój, wdrażanie, odpowiedzialność za plan biznesowy spółki (w obszarze automatyzacji procesów)
  • kreacja nowego brandu produktowego, komunikowanie go na zewnątrz
  • wyszukiwanie nowych, zewnętrznych kanałów sprzedaży, analiza potrzeb klienta i doradztwo technologiczne
  • utrzymywanie relacji z klientami, sprawność w dowożeniu projektów
  • kreowanie wizerunku firmy poprzez np. prowadzenie webinarów
  • min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (usługi i rozwiązania technologiczne)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • umiejętność nawiązywania relacji z nowymi klientami
  • wypracowany własny warsztat sprzedażowy skoncentrowany na skutecznym dotarciu do potrzeb klienta B2B
  • doświadczenie w tworzeniu ofert handlowych, negocjacjach
  • umiejętność budowania systemu partnerów tworzących unikalne rozwiązania : np uczenia maszynowego, voice botów, inteligentnych systemów OCR
  • inwencja i konsekwencja w działaniu, zaangażowanie i orientacja na cel
Oferujemy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę/b2b, podstawa rzędu 9 000 - 11 000 PLN brutto
  • dodatkowe prowizje miesięczne w zależności od realizacji celów
  • pakiet benefitów : ubezpieczenie, pakiety medyczne, kartę multisport
  • unikalna możliwość rozwoju w obszarze wspierania pracy ludzkie robotami i wykorzystywaniem sztucznej inteligencji
  • bogata oferta szkoleń
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 15 grudnia 2020