Business Development Manager (Global Startup)

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie 7 000 - 8 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest jeden z najbardziej rozpoznawalnych startupów na świecie, szturmem zdobywający rynek z którego usług korzystają setki milionów osób na całym świecie
Zakres obowiązków
  • odpowiedzialność za cały łańcuch sprzedaży : od pozyskania klienta do poinformowania o możliwości skorzystania z usługi, poprzez krótką prezentację online
  • aktywne poszukiwanie klientów B2B : średnie i większe firmy z terenu woj. mazowieckiego / Warszawy, zatrudniające 200 - 500 pracowników
  • budowanie relacji z klientami
  • raportowanie swoich prac  w systemie CRM

co istotne - nie ma tu typowej sprzedaży - sukcesem jest informacja o usłudze i rejestracja na platformie, obecnie usługa jest bezkonkurencyjna na rynku z której korzystają niemal wszyscy.
Kontakt z klientem B2B umożliwi lepszą skalowalność usługi i pozwoli zmniejszyć koszty funkcjonowania danego przedsiębiorstwa.

Szukamy osób z handlowym drive'm, przedsiębiorczych, proaktywnych, typowych "hunterów", a oprócz tego oczekujemy :

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (C1) do kontaktu z centralą
  • minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży z udokumentowanymi sukcesami, mile widziane środowisko startupowe
  • identyfikacja z proponowaną usługą, zaangażowanie i bardzo pozytywna osobowość
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę B2B : 6 000 - 8 000 PLN netto
  • dodatkowe comiesięczne prowizje
  • zniżki na usługi firmy w tym budżet (400zł do wykorzystania co miesiąc)
  • pracę zdalną, z byciem w biurze 1 dzień w tygodniu
  • pakiet benefitów
  • szybki proces rekrutacyjny
  • możliwość realnego awansu w strukturach firmy
Data ostatniej modyfikacji piątek, 7 maja 2021