Business Development Manager (transport kolejowy/morski)

Miejsce pracy Warszawa;Gdańsk;Katowice;Kraków;Poznań;Szczecin
Wynagrodzenie 15 000 - 20 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Warszawa (mazowieckie); dolnośląskie; łódzkie; Kraków (małopolskie); Gdańsk, Gdynia (pomorskie); Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie); Szczecin (zachodniopomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest holding spółek działający w transporcie kolejowym.
Zakres obowiązków
  • aktywne pozyskiwanie klientów na przesyłki kolejowe, intermodalne (od 1000 ton w górę) na terenie Europy Zachodniej i Azji (praca w j.angielskim) i finalizacja umów
  • zarządzanie relacjami z klientami, umowami, fakturami, ew. reklamacjami
  • koordynacja działań w zakresie organizacji i koordynacji usług międzynarodowych
  • udział w tworzeniu strategii firmy
  • raportowanie działań do systemu
  • doświadczenie w branży kolejowej lub morskiej (przesyłki cargo / intermodalne) min 3 lata na samodzielnym stanowisku związanym z poszukiwaniem klientów i aktywną sprzedażą
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1), mile widziany j.niemiecki / j.rosyjski jako dodatkowy
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientem : biznesowym, instytucjonalnym (agencje celne) czy podwykonawcami : terminale przeładunkowe
  • znajomość efektywnych rozwiązań logistycznych
  • osiąganie celów finansowych i strategicznych
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oparte o B2B : 15 000 - 20 000 PLN + VAT
  • dodatkowe prowizje za osiąganie celów
  • pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość realnego rozwoju w jednej z największych organizacji tego typu
Data ostatniej modyfikacji środa, 27 stycznia 2021