Business Development Manager (transport morski/kolejowy)

Miejsce pracy Warszawa;Kraków;Gdańsk
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region mazowieckie; małopolskie; pomorskie; śląskie; zachodniopomorskie
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma działająca na światowych rynkach (USA/Azja) z nastawieniem na fracht morski/kolejowy
Zakres obowiązków
  • proaktywne wyszukiwanie potencjalnych klientów na frach morski lub kolejowy
  • wspieranie działów operacyjnych w celu osiągania optymalnej profitowości
  • negocjowanie stawek frachtowych z armatorami i sprawne tworzenie kwotacji dla pozyskiwanych klientów
  • prowadzenie i uzupełnianie rejestru ofert Tricargo oraz niezbędnej dokumentacji
  • współpraca z działem spedycji
  • kilkuletnie doświadczenie w branży TSL : fracht morski lub kolejowy w dziale sprzedaży
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, proaktywność
  • prawo jazdy kat B
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B (lub o pracę) - otwartość na oczekiwania kandydata co do podstawy, nie ma ustalonego limitu od-do
  • dodatkowy, atrakcyjny system prowizyjny
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy (nowe seaty/vw)
  • dodatkowy pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju
  • praca zdalna z czasowym przyjazdem do jednego z biur (Kraków/Trójmiasto/Warszawa)
  • duża samodzielność
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 12 maja 2022