Business Development Manager with English (Software SaaS)

Miejsce pracy Kraków;Warszawa;Wrocław;Poznań;Katowice
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; praca zdalna
Opis oferty

Naszym klientem jest jedna z największych firm sprzedająca rozwiązania dla klientów B2B wspierające sprzedaż.

Obecnie firma rozwija kolejne rynki światowe - aktualnie z ich usług korzysta ponad 2000 klientów w 50 krajach.

Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie nowych klientów w języku angielskim z sektora e-commerce (B2B)

  • analiza potrzeb, przygotowanie oferty, prezentacja rozwiązań

  •  negocjacja warunków oraz finalizacja sprzedaży

  •  do sprzedaż do aktualnych klientów

  •  osiąganie celów sprzedażowych

  •  raportowanie swojej pracy

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży oprogramowania/usług IT najlepiej w formule SaaS

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)

  •  umiejętność pracy na celach oraz finalizowania sprzedaży

  •  proaktywna postawa, świetnie umiejętności komunikacyjne

Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe jeśli chodzi o podstawę
  • bardzo dobre dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne, średnio pomiędzy 10 000 - 25 000 PLN / mies. w zależności od realizacji celów sprzedażowych
  • pracę w pełni zdalną z dowolnego miejsca w Polsce (start poprzedza 2 tygodniowe szkolenie)
  • niecodzienne benefity (np. możliwość wynajęcia firmowego kampera)
  • bardzo dobre warunki pracy i płacy w firmie o stabilnych przychodach i rozpoznawalności
  • pakiet socjalny : opieka medyczna, ubezpieczenie, etc.
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 4 października 2022