Business Development Manager with French

Miejsce pracy Warszawa
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty

Naszym klientem jest międzynarodowa grupa spółek.

Zakres obowiązków
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z rynku francuskiego (sektor B2B)
  • Prowadzenie wychodzących rozmów handlowych
  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych
  • Kreatywne podejście do sprzedaży i obsługi klienta
  • Przygotowywanie ofert
  • Współpraca z innymi działami w firmie, zwłaszcza z zespołem Sprzedaży i Marketingu

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży / obsłudze klienta francuskiego
  • Umiejętność rozmowy z Klientem biznesowym
  • Aktywna postawa i zaangażowanie
  • Kreatywność, proaktywność
  • Nastawienie na sprzedaż i realizację celu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność, odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • Mile widziane udokumentowane sukcesy

Oferujemy
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie oparte o podstawę oraz prowizję (bez limitu)
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia (z uwagi na wysokie prowizje preferowane B2B)
  • po okresie wdrożenia możliwość pracy w większości zdalnej
  • pracę w komfortowym biurze w Warszawie w dogodnej lokalizacji
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
  • realną możliwość rozwoju w grupie spółek
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 19 kwietnia 2021