Business Partner in SSC (E2E Processes)

Miejsce pracy Kraków;Warszawa;Wrocław;Poznań
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie); praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja
Zakres obowiązków
Partner biznesowy odpowiada za budowanie, zarządzanie i rozwój pozytywnych relacji z jednostkami biznesowymi w zakresie wspierającym ogólną płynność i wydajne działania zgodne z globalnymi procesami. Jednocześnie zarządza też ulepszeniami.
Do jego kompetencji należy też identyfikowanie możliwości rozwoju i doskonalenia jednostek biznesowych.
A dodatkowo odpowiada za :
  • Zapewnienie spójnego przepływu interakcji między różnymi interesariuszami w odniesieniu do wydajności i zarządzania, ułatwiając rozwiązywanie problemów
  • Ułatwianie procesów dostosowywania priorytetów strategicznych
  • Utrzymywanie bliskiego kontaktu z jednostkami biznesowymi i osobami odpowiedzialnymi za operacje biznesowe
  • Utrzymanie stałego zaangażowania różnych stron
  • Odpowiedzialność za płynny proces wniosków zgodnie z SLA między jednostkami biznesowymi a centralą
Poszukiwane kompetencje
  • 3 lata doświadczenia na porównywalnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość procesów E2E (End to End) i zastosowania ich do zadań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • Umiejętność zarządzania interesariuszami i budowania z nimi relacji
  • Doświadczenie w monitorowaniu i raportowaniu wydajności
  • Umiejętność analizy biznesowej
  • Proaktywne rozwiązywanie problemów
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w pełni zdalną
  • dodatkowe benefity : opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karty przedpłacone
  • prezenty świąteczne
  • realną możliwość rozwoju w strukturze globalnej
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 23 września 2021