Business Unit Manager (Consulting IT)

Miejsce pracy Rzeszów;Kraków;Katowice;Wrocław;Warszawa
Wynagrodzenie 14 000 - 20 000 netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Kraków (małopolskie); Rzeszów (podkarpackie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma podnosząca efektywność organizacji biznesowych w zakresie IT.
Zakres obowiązków
  • Przygotowanie i wdrożenie biznesplanu jednostki biznesowej umożliwiającej skalowanie (od rozbudowy struktur przez zapewnienie efektywnych wdrożeń dla klientów aż po realizację projektów i rozwój produktów/usług)
  • Zarządzanie istniejącym zespołem (kierownik projektów, specjalista, analityk biznesowy, programista)
  • Zarządzanie projektami transformacyjnymi zespołu w zakresie automatyzacji, wdrażania narzędzi i rozwiązań optymalizujących pracę
  • Systematyczne rozwijanie i doskonalenie produktów i usług w oparciu o problemy klientów
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami
  • Merytoryczne wsparcie zespołu sprzedaży w zakresie produktów i usług
  • Zapewnienie rentowności jednostki biznesowej
  • Zarządzanie portfelem projektów, zarządzanie wzrostem jednostki biznesowej
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowiskach managerskich w IT w rolach odpowiedzialnych za: zarządzanie projektami / rozwój produktu / biznesu lub zarządzania jednostką biznesową
  • Praktyczna znajomość współczesnych metod zarządzania (lean management, controlling, PM)
  • Doświadczenie w metodykach Agile lub skalowaniu biznesu
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • Doświadczenie w prowadzeniu konsultacyjnych spotkań projektowych
  • Wiedza i doświadczenie z obszaru digitalizacji procesów i zadań w organizacjach / automatyzacją procesów
  • Prawo jazdy kat B
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (14 000 - 20 000 PLN netto na B2B)
  • Model współpracy który docelowo zapewni zajęcie członka zarządu
  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy
  • Model pracy : na początku (poznanie firmy/zespołu/klientów) w większości stacjonarnie - Rzeszów, w późniejszym czasie model w większości zdalny.
  • W początkowej fazie firma zapewnia mieszkanie (2 miesiące)
  • Niezbędne szkolenia z metodyk takich jak IPMA, PRINCE2
  • Dużą samodzielność i autonomię połączoną z interesującymi wyzwaniami zawodowymi pod skrzydłami znanej i uznanej marki.
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 8 czerwca 2021