Buyer with German

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 5 700 - 6 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest duża, uznana, międzynarodowa korporacja z siedzibą w Krakowie.
Zakres obowiązków
  • Przygotowywanie specyfikacji i zapytań ofertowych dotyczących towarów, usług oraz weryfikacja popytu
  • Negocjacje z międzynarodowymi dostawcami i zawieranie umów
  • Weryfikacja oferty- pod kątem oczekiwań klienta
  • Kompleksowa obsługa klienta w obszarze rejestracji produktów w języku niemieckim
  • Zarządzanie i opieka nad e-zaopatrzeniem
  • Realizacja inicjatyw optymalizacyjnych związanych z łańcuchem dostaw
  • Pełna logistyka zamówień od wyszukania po potwierdzenie zapłaty
  • Dążenie do optymalizacji i uproszczenia procesów
Poszukiwane kompetencje
  • Znajomość języków angielskiego i niemieckiego- poziom C1
  • Doświadczenie w zarządzaniu bazami danych oraz w zakupach (2 letnie)
  • Znajomość SAP i Ariba będzie mile widziana
  • Samodzielność, umiejętność radzenia sobie z problemami, zorientowanie na cel
  • Umiejętności organizacyjne i nadawania priorytetów zadaniom
Oferujemy
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia, wynagrodzenie 5700 - 6000 brutto PLN
  • Dodatkowe premie
  • Szkolenie poprzedzające pracę i program wdrożeniowy
  • Benefity (min.: MultiSport, ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna)
  • Liczne e-learningi, szkolenia, współfinansowane kursy np.: językowe, studia podyplomowe
  • Dostęp do platformy nauki języków online
  • Możliwość realnego rozwoju na stanowiska eksperta/ lidera
  • Szybki proces rekrutacyjny
Data ostatniej modyfikacji 31 sierpnia 2020