Content Marketing Strategist (Remote)

Miejsce pracy Wrocław;Warszawa;Poznań;Kraków;Gdańsk;Katowice
Wynagrodzenie do indywidualnego ustalenia
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Kraków (małopolskie); Gdańsk (pomorskie); Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest znana spółka działająca w sektorze IT, pracująca dla międzynarodowych klientów.
Zakres obowiązków
  • Kierowanie rozwojem, planowaniem, koordynacją i realizacją strategii content marketingu (całość działań) w kanale B2B
  • Tworzenie i zarządzanie marketingiem treści oraz kampanii : kampanie e-mail, strona internetowa, strony landing-pages, nagrania wideo, e-booki, webinary
  • Zarządzanie specjalistami ds. tworzenia treści oraz koordynacja działań zewnętrznych, kontakt z ekspertami merytorycznymi w celu opracowania marketingu treści
  • Przekształcanie treści technicznych w historie które są łatwe do zrozumienia w odbiorze
  • Proaktywne przedstawienie zaleceń dotyczących optymalizacji, nowych pomysłów na treści
  • min 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z Content Marketingiem, bardzo mile widziane w obszarze treści dla firm softwarowych / B2B
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - C1
  • Biegłe posługiwanie się wieloma formatami takie jak : długie i krótkie fragmenty, nagłówki, tekst reklamowy, tekst na stronę internetową i nie tylko
  • Dogłębna znajomość SEO, marketingu przychodzącego, generowania leadów, zarządzania kampaniami contentowymi
Oferujemy
  • Otwartość na oczekiwania finansowe : forma umowa o pracę / B2B
  • Praca w 100% zdalna
  • Pakiet benefitów
  • Bardzo dużą samodzielność i globalna rola w zakresie Content Marketingu
Data ostatniej modyfikacji środa, 17 marca 2021