Credit Controller

Miejsce pracy Szczecin
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Szczecin (zachodniopomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja
Zakres obowiązków
  • kontaktowanie klientów w związku z zaległościami w płatnościach
  • oszacowanie ryzyka
  • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów
  • dbanie o poprawność danych w fakturach i dokumentach finansowych

Poszukiwane kompetencje
  • 2 lata doświadczenia w credit controllingu
  • język angielski B2/C1
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność budowania relacji
Oferujemy
  • umowa o pracę - otwartość na oczekiwania finansowe
  • po okresie próbnym - umowa na czas nieokreślony
  • standardowe godziny pracy : poniedziałek – piątek, 8-16
  • praca hybrydowa – pierwszy tydzień szkolenia w biurze, następnie praca hybrydowa
  • benefity – opieka medyczna w Medicover, imprezy integracyjne, karta multisport, pakiet socjalny, kurs angielskiego
  • możliwość rozwoju zawodowego
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 29 marca 2022