Customer Service Representative with English

Miejsce pracy Wrocław
Wynagrodzenie 5500 - 6500 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Wrocław (dolnośląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest duża organizacja, realizująca projekty dla firm z Zachodu.
Zakres obowiązków
  • wstępne rozmowy z klientami firmy w języku angielskim
  • przekazywanie wstępnie zainteresowane firmy do obsługi przez kolejny dział
  • bliska współpraca z działem marketingu i sprzedaży
  • wpisywanie danych do CRM
  • biegła znajomość języka angielskiego : poziom C1/native - wymóg niezbędny
  • mile widziane doświadczenie w środowisku korporacyjnym lub w obsłudze klienta lub sprzedaży
  • proaktywne nastawienie na klienta
  • pozytywna osobowość
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 5500 - 6500 PLN brutto w zależności od doświadczenia
  • praca zdalna, po czasie pandemii sporadyczne wizyty w biurze firmy (Wrocław)
  • niezbędne narzędzia pracy : laptop, telefon
  • realna możliwość rozwoju i awansu na wyższe stanowisko a co za tym idzie ; większe wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń i wprowadzenie
Data ostatniej modyfikacji piątek, 26 marca 2021