Customer Service Specialist with German

Miejsce pracy Katowice
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z międzynarodowych organizacji pochodzących ze Skandynawii.
Zakres obowiązków
  • obsługa w języku niemieckim klienta premium w zakresie zamówień : mail oraz telefon
  • zarządzanie procesem zakupów w sklepie online
  • zarządzanie zamówieniami oraz procesami które są z nimi związane
  • uzupełnienie baz danych
  • doświadczenie w obsłudze klienta w j.niemieckim (mile widziane osoby z BPO/SSC) min 2 lata
  • bardzo dobra znajomość j.niemieckiego (C1) oraz angielskiego (B2)
  • bardzo wysoka kultura biznesowa
  • umiejętność pracy na kilku aplikacjach naraz
Oferujemy
  • bezkonkurencyjne na rynku wynagrodzenie podstawowe, zależne od doświadczenia
  • atrakcyjne premie roczne
  • dofinansowanie do wypoczynku : 2 000 PLN
  • pakiet benefitów : min prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • finansowanie kosztów nauki języków obcych
  • atrakcyjna lokalizacja biura przy dogodnym węźle komunikacyjnym
  • praca w firmie o skandynawskim podejściu do pracownika
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 8 października 2020