Customer Service Specialist with German

Miejsce pracy Szczecin
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo zachodniopomorskie
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, otwierająca dział wsparcia sprzedaży.
Zakres obowiązków
  • Doradztwo i udzielanie informacji dla istniejących klientów w zakresie produktowym
  • Śledzenie i odpowiadanie na zapytania ofertowe
  • Aktywne zwiększanie wolumenu zamówień i możliwości rozwoju klienta
  • Wsparcie dla działu przetwarzającego zamówienia
  • Informowanie klientów o zmianach w statusie realizacji zamówień
  • Przyjmowanie ewentualnych reklamacji czy niezgodności zakupowych
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) oraz angielskiego (B2)
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta lub sprzedażą
  • Pro-aktywna postawa w zakresie oferowania klientom dodatkowych produktów
  • Entuzjazm, zaangażowanie, poczucie humoru
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia
  • Pakiet benefitów : opieka medyczna
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Niezrównaną atmosferę pracy
Data ostatniej modyfikacji piątek, 9 października 2020