Customer Service Specialist with German

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 7 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest duża, międzynarodowa organizacja.
Zakres obowiązków
  • obsługa klientów firmy w języku niemieckim : udzielanie informacji o zamówieniach, fakturach, zwrotach, reklamacjach, warunkach promocji, produktach
  • przetwarzanie żądań klientów w systemie komputerowym
  • odpowiadanie na pytania i potrzeby klientów
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 + angielski B2
  • pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego - bardzo mile widziane, jeśli go nie masz - zapewniamy miesięczne szkolenie wprowadzające
  • znajomość pakietu MS Office
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe 7 000 PLN brutto
  • pierwszą umowę do końca 2021 z możliwością przedłużenia
  • opiekę medyczną, kartę sportową, szkolenia wewnętrzne
  • możliwość pracy zdalnej w okresie pandemii
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 3 listopada 2020