Customer Service Specialist with Spanish

Miejsce pracy Katowice
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania kandydata
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Województwo śląskie
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z międzynarodowych organizacji pochodzących ze Skandynawii.
Zakres obowiązków
  • obsługa w języku hiszpańskim klienta premium w zakresie zamówień : mail oraz telefon
  • zarządzanie procesem zakupów w sklepie online
  • zarządzanie zamówieniami oraz procesami które są z nimi związane
  • uzupełnienie baz danych
  • doświadczenie w obsłudze klienta w j. hiszpańskim (mile widziane osoby z BPO/SSC) min 2 lata
  • bardzo dobra znajomość j. hiszpańskiego (C1) oraz angielskiego (B2)
  • bardzo wysoka kultura biznesowa
  • umiejętność pracy na kilku aplikacjach naraz
  • Podstawowa znajomość programu SAP
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydatów
  • atrakcyjne premie roczne
  • dofinansowanie do wypoczynku: 2 000 PLN
  • pakiet benefitów: min prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • finansowanie kosztów nauki języków obcych
  • atrakcyjna lokalizacja biura przy dogodnym węźle komunikacyjnym
  • praca w firmie o skandynawskim podejściu do pracownika
Data ostatniej modyfikacji środa, 26 maja 2021