Digital Marketing Specialist (B2B) - Remote

Miejsce pracy Kraków;Warszawa;Wrocław;Katowice
Wynagrodzenie 12 000 PLN + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie); praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest spółka technologiczna
Zakres obowiązków
  • odpowiedzialność za publikowanie treści we współpracy z agencją SEO
  • rozwijanie kanałów w mediach społecznościowych poprzez dostarczanie angażujących treści
  • odpowiedzialność za stronę WWW
  • wdrażanie ulepszeń : social media, strona internetowa, publikowanie postów
  • działania w Hubspot CRM w zakresie organizowania kampanii marketingowych
  • tworzenie kampanii e-mail skierowanych do klientów B2B
Poszukiwane kompetencje
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
  • duża samodzielność w zakresie proponowanych działań marketingu cyfrowego nastawionego na klientów B2B
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość zasad SEO oraz optymalizacji stron internetowych (koordynacja działań, do wyspecjalizowanych działań jest zewnętrzna agencja)
  • znajomość Wordpressa i Hubspot CRM w zakresie administracji i publikowania treści
  • znajomość Linkedin (administrowanie kanałami, przygotowywanie reklam, śledzenie statystyk)
  • znajomość narzędzi Google : Analytics (4.0), planera Adwords, Youtube
Oferujemy
  • atrakcyjne warunki finansowe : 12 000 + VAT podstawy
  • możliwość pracy zdalnej w 100procentach, raz na jakiś czas wizyta w biurze
  • pakiet benefitów
  • dużą samodzielność przy angażujących projektach
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 15 listopada 2021