Doradca ds. kredytów i inwestycji

Miejsce pracy Kielce
Wynagrodzenie 4500-5200 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kielce (świętokrzyskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna ze spółek deweloperskich, oferująca innowacyjne kredytowanie nieruchomości
Zakres obowiązków
  • kontakt z klientami zainteresowanymi zakupem nieruchomości (klienci gotówkowi)
  • przedstawienie oferty związanej z korzystną alternatywą
  • obsługa formalności związanej z transakcją
  • raportowanie swojej pracy
  • doświadczenie na stanowisku specjalisty w bankowości (oferowanie lokat/inwestycji/kredytów) min 2 lata
  • proaktywne podejście do klientów i sprzedażowa osobowość
  • wysoki poziom kultury osobistej
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe między 4500-5300 PLN brutto
  • dodatkowe comiesięczne prowizje (realizując plany - ok 4-5k/miesięcznie dodatkowo)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bazę klientów zainteresowanych + leady przychodzące
  • pracę w komfortowo urządzonym biurze
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 8 grudnia 2022