Doradca klienta w salonie wykańczania wnętrz (łazienki)

Miejsce pracy Suwałki
Wynagrodzenie 3500 PLN + premie
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Opis oferty Naszym klientem jest jeden ze sklepów z elementami do wykańczania wnętrz (głównie łazienki)
Zakres obowiązków
  • aktywna obsługa klientów w salonie - głównie na dziale łazienki, a także doradztwo dotyczące  innych pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych
  • prezentacja produktów, realizacja zamówień
  • aktywne doradztwo i finalizacja, wspieranie klienta w wyborze
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i ekspozycję produktów w salonie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - np. salony łazienkowe, sklepy z armaturą, płytkami ceramicznymi, markety budowlane
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, otwartości na klienta
  • poczucie estetyki
  • umiejętność szybkiego uczenia się
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, podstawa 3500 PLN brutto na start
  • dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne
  • pakiet benefitów : świadczenia okolicznościowe, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenia
  • szkolenia branżowe
  • zniżka na zakupy pracownicze
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 16 grudnia 2021