Dyrektor ds. kampanii e-mail marketing

Miejsce pracy Kraków;Warszawa;Wrocław;Gdańsk
Wynagrodzenie 20 000 - 25 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region mazowieckie; małopolskie; śląskie; wielkopolskie
Opis oferty Naszym klientem jest firma działająca w branży e-mail marketingu, realizująca bardzo duże kampanie e-mail marketingowe dla klientów na świecie
Zakres obowiązków
  • planowanie i nadzorowanie działalności działu e-mail marketingu
  • projektowanie, montaż i tworzenie kampanii e-mail marketingowych
  • dokładne testowanie kampanii i określenie kluczowych wskaźników efektywności
  • implementowanie najlepszych praktyk w zakresie zarządzania e-mailami oraz ich dostarczalnością
  • ocena skuteczności kampanii, tworzenie testów A/B, sugerowanie technik ulepszania
  • tworzenie dokumentacji i przewodników dla procesów, testów oraz promocji
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata w tym w wysyłce bardzo dużej ilości e-maili
  • umiejętność współpracy z zespołem - copywriterzy, teamleaderzy, specjaliści ds e-mail marketingu
  • umiejętność aktualizowania różnych najlepszych praktyk i strategii
  • bardzo dobra znajomość wskaźników raportowania w tym CPA, ROAS
  • wykazanie umiejętności uruchamiania udanych kampanii
  • dbałość o szczegóły
  • gotowość do relokacji (firma zapewnia mieszkanie służbowe) do Krakowa
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe: 20 000 - 25 000 netto na B2B
  • możliwość wynajęcia mieszkania służbowego dla osób spoza Krakowa
  • bardzo dużą samodzielność
  • pracę z najlepszymi markami na całym świecie
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 24 maja 2022