Dyrektor ds. rynku HoReCa (napoje)

Miejsce pracy Kraków;
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z firm produkujących napoje, otwierająca swój dział HoReCa.
Zakres obowiązków
  • budowanie strategii obecności marek z portfolio firmy w kanale Horeca
  • wdrożenie i optymalizacja współpracy biznesowej z wybranymi klientami w kanale Horeca  (kluby, puby, kawiarnie)
  • realizacja celów sprzedażowych i marketingowych w kanale Horeca
  • pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje handlowe oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych,
  • monitorowanie rynku gastronomicznego,
  • analiza i raportowanie wyników sprzedaży
  • odpowiedzialność za rozwój sieci dystrybucji w kanale HoReCa
  • doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG na stanowisku Dyrektora min 2 lata
  • bardzo dobra znajomość kanału HoReCa ze zbudowanymi relacjami
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • bardzo dobra organizacja pracy i  umiejętność pracy pod presją czasu
  • orientacja na cele
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • otwartość na finansowe oczekiwania kandydatów (B2B lub umowa o pracę)
  • motywujący system premiowy uzależniony od wartości sprzedaży
  • samochód służbowy
  • pracę zdalną z okresowym przyjazdem do centrali firmy (na południu PL)
  • wsparcie marketingu
  • sprzedaż bardzo rozpoznawalnych marek na polskim rynku
Data ostatniej modyfikacji środa, 18 stycznia 2023