Dyrektor ds. systemów IT (branża produkcyjna)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania kandydata
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z największych w Polsce firm produkcyjnych
Zakres obowiązków
  • weryfikacja i ocena efektywności funkcjonujących w firmie systemów IT w obszarze kluczowym dla firmy produkcyjnej (sprzedaż/produkcja/magazyn/planowanie transportu/księgowość)
  • optymalizacja środowisk/systemów/sprzętu
  • standaryzacja dotychczasowych rozwiązań i skalowalność rozwiązań IT
  • monitoring efektywności działania systemów IT
  • zarządzanie 20 osobowym zespołem IT
  • rozbudowa działów IT i DEV w firmie

    jednak przede wszystkim : wytyczenie strategii i kierunków rozwoju systemów IT zgodnie ze strategią rozwoju firmy i grupy w perspektywie do 5 lat, a następnie implementacja zaproponowanych działań i rozwiązań w całej grupie kapitałowej
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora ds. rozwoju systemów IT w firmie produkcyjnej/przemysłowej, bardzo mile widziana branża budowlana
  • udokumentowanie sukcesy na polu wdrożenia systemów ERP / CRM / i innych, podnoszących efektywność działania organizacji
  • silna orientacja na wyniki, pro-biznesowe podejście, samodzielność
  • wykształcenie i znajomość zagadnień z zakresu IT w stopniu pozwalającym na zarządzanie zespołem specjalistów
  • kreatywność i znajomość najnowszych trendów związanych z optymalizacją i funkcjonowaniem organizacji pod kątem IT
Oferujemy
  • otwartość na finansowe oczekiwania kandydata (formuła B2B)
  • samochód służbowy i wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • raportowanie bezpośrednio do zarządu firmy
  • długoterminową współpracę w grupie która jest jedna z najbardziej rozpoznawalną firm w Polsce
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 20 maja 2021