Dyrektor Eksportu (FMCG)

Miejsce pracy Kraków;Katowice;Warszawa
Wynagrodzenie 20 000 - 30 000 PLN + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest firma z branży FMCG działająca w segmencie min napojów, rozszerzająca swoją strukturę o stanowisko Dyrektora Eksportu
Zakres obowiązków
  • kreowanie i realizacja strategii rozwoju działu eksportu
  • realizacja i egzekwowanie planów sprzedaży na podległych rynkach
  • współpraca z kluczowymi dystrybutorami firmy na rynkach UE oraz świata (wszystkie kanały dystrybucji)
  • zarządzanie polityką rozwoju działu w zakresie ekspansji, relacji między firmą a kluczowymi klientami
  • optymalizacja kosztowa, zarządzanie ryzykiem
  • doświadczenie na stanowisku Dyrektora Eksportu w branży FMCG min 5 lat poparte sukcesami
  • dyspozycyjność związana z podróżami służbowymi
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem eksportowym
  • przedsiębiorcze podejście, proaktywna postawa
  • zbudowane relacje na kluczowych rynkach, szczególnie w zakresie sieci handlowych
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe 20 000 - 30 000 PLN w oparciu o B2B
  • dodatkowe, atrakcyjne premie
  • praca w systemie hybrydowym (centrala na południu)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność
  • raportowanie bezpośrednio do General Managera / Właściciela
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 6 grudnia 2022