Dyrektor Eksportu i sprzedaży (gadżety reklamowe)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma produkcyjna działająca w branży reklamowej (odzież, gadżety), eksportująca swoje wyroby na całą Europę.
Zakres obowiązków
  • odpowiedzialność za tworzenie, realizację oraz egzekucję strategii sprzedaży (obecny przychód 25-30mln/rocznie)
  • zarządzanie kilkunastoosobowym działem sprzedaży, w tym : motywacja, szkolenia, rozwój
  • tworzenie planów sprzedażowych i ich dowożenie
  • aktywna sprzedaż do kluczowych klientów, coaching handlowców w aktywnych działaniach prospectingowych
  • wyznaczanie nowych obszarów do pozyskiwania klientów, w tym leadowania/prospectingu
  • współpraca z działem marketingu i rozumienie przełożenia tych działań na sprzedaż
  • nie szukamy osób które tylko zarządzają, szukamy osób które aktywnie wesprą handlowców i będą dla nich autorytetem w sprzedaży
  • doświadczenie na stanowisku dyrektora sprzedaży / eksportu min 2 lata poparte wynikami i sukcesami do zweryfikowania
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (kontakt codzienny z tym językiem)
  • bardzo mile widziane doświadczenie w branży reklamowej/produkcji/ gdzie odbiorcami są klienci B2B
  • kreatywna, mocno ukierunkowana na cel osobowość
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • znajomość nowoczesnych narzędzi do prospectingu
  • poczucie humoru i charyzmatyczna osobowość lidera
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata jeśli chodzi o podstawę (B2B)
  • dodatkowe prowizje za sprzedaż podległego zespołu
  • samochód służbowy do wyboru w określonym budżecie
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop/telefon etc)
  • dużą samodzielność - raportowanie bezpośrednio do właściciela
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 14 lutego 2022