Dyrektor Generalny Zakładu Produkcyjnego (systemy mocowań)

Miejsce pracy Kraków;Katowice;Nowy Sącz;Rzeszów
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania kandydata
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Kraków, Nowy Sącz (małopolskie); Rzeszów (podkarpackie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest spółka planująca otworzyć fabrykę mocowań na południu Polski.
Zakres obowiązków
  • opracowanie koncepcji uruchomienia zakładu produkcyjnego (systemy metalowych mocowań / stelaże)
  • dobór technologii, produkcji, dostawców, materiałów
  • opracowanie organizacji produkcji
  • aktywny udział w kalkulacji kosztów i wyrobów
  • zaplanowanie i uruchomienie produkcji (uwzględniając plan/budżet/harmonogram)

w kolejnym etapie :

  • samodzielne kierowanie zakładem produkcyjnym
  • pełna odpowiedzialność za ekonomikę przedsięwzięcia
  • kontrola i optymalizacja kosztów
  • udział w uruchomieniu kolejnych projektów tej samej grupie asortymentowej
  • doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu produkcją na samodzielnym stanowisku min 4 lata (rozważymy też ambitnych kierowników produkcji)
  • znajomość branży i technologii wytwarzania elementów metalowych / aluminiowych / systemów mocowań
  • najchętniej : wykształcenie inżynierskie chociaż kluczowe jest doświadczenie
  • samodzielność w działaniu
  • kreatywność w wyszukiwaniu nowych rozwiązań
Oferujemy
  • Wynagrodzenie do wspólnego uzgodnienia - otwartość na oczekiwania
  • Dodatkowe bardzo motywujące premie roczne
  • Samochód służbowy klasy średniej wyższej
  • Wsparcie na etapie relokacji
  • Bardzo dużą samodzielność
  • Wsparcie ze strony grupy spółek w zakresie skalowania produkcji
Data ostatniej modyfikacji środa, 28 lipca 2021