Dyrektor Marketingu B2B (rynki zagraniczne)

Miejsce pracy Kraków;Katowice;Wrocław
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Wrocław (dolnośląskie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jeden z producentów oprogramowania
Zakres obowiązków
  • stworzenie wizji, zbudowanie, wdrożenie i realizacja strategii marketingowej implementowana na rynki europejskie (inbound marketing)
  • zarządzanie podległym zespołem marketingu i koordynacja działań zlecanych, zewnętrznych
  • budowanie kanałów pozyskiwania klientów B2B przy współpracy z działem sprzedaży
  • monitorowanie trendów pod kątem rozwoju i sprzedaży produktu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku i realizacją strategii marketingowych na rynek zagraniczny
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (C1)
  • bardzo mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług/produktów opartych o sprzedaż w modelu SaaS
  • znajomość platform i narzędzi do marketingu
  • zdolności analityczne
  • gotowość do podróży po okresie pandemii
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe, określone w zależności od doświadczenia i kompetencji w oparciu o umowę B2B
  • otwartość na pomoc w ew. relokacji do Krakowa
  • dodatkowa opcja związana z udziałami w firmie po osiągnięciu pewnych wskaźników
  • atrakcyjny produkt który można skalować na rynki zagraniczne
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 25 stycznia 2021