Dyrektor Operacyjny (dział handlowy)

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie 15 000 - 17 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma handlowa, działająca na rynkach całego świata, osiągającą kilkuset mln obroty rocznie.
Zakres obowiązków
  • wspieranie zarządu i właściciela firmy w realizacji strategii biznesowej i wdrażania procesów
  • kontroling wskaźników efektywności działu handlowego pod kątem wdrażania procesów i procedur
  • wyszukiwanie, analiza i korekcja błędów które potencjalnie mogą wystąpić w dziale handlowym
  • wyznaczanie celów dla poszczególnych zespołów oraz późniejsze ich egzekwowanie
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu planów rozwoju firmy
  • raportowanie bezpośrednio do właściciela
  • doświadczenie zawodowe w roli dyrektora operacyjnego w firmach handlowych
  • doświadczenie w nadzorowaniu działów handlowych pod kątem wdrażania i egzekwowania procesów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • umiejętność przekładania celów strategicznych na obszar operacyjny
  • wnikliwość, szczegółowość, umiejętność analizy i wyszukiwania potencjalnych błędów celem ich uniknienia w przyszłości
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe 15 000 - 17 000 PLN brutto : B2B/umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bardzo dużą samodzielność - praca bezpośrednio przy właścicielu firmy (obecnie firma liczy ok 100 osób)
  • pracę w komfortowo urządzonym biurze w centrum Warszawy
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 26 lipca 2022