Dyrektor Sklepu z j.niemieckim

Miejsce pracy Wrocław
Wynagrodzenie 11 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Wrocław (dolnośląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa znana firma zajmująca się handlem detalicznym, wielkopowierzchniowym.
Zakres obowiązków
  • efektywne zarządzanie powierzonym sklepem
  • realizowanie celów sprzedażowych i operacyjnych marketu w zakresie przychodów, kosztów, rotacji zapasów
  • utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta
  • zarządzanie podległym personelem
  • doświadczenie min 2 lata na podobnym stanowisku : dyrektor / kierownik sklepu (najlepiej : wielkoformatowe powierzchnie sprzedaży detalicznej)
  • znajomość języka niemieckiego poziom B2
  • umiejętność zarządzania ludźmi
Oferujemy
  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę : 11 000 PLN brutto
  • prywatną opiekę medyczną
  • zniżkę pracowniczą na asortyment sklepu
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji środa, 16 czerwca 2021