Dyrektor Sprzedaży

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 8 000 - 10 000 netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jeden z producentów przemysłowych działających min dla branży HORECA na terenie całej Europy.
Zakres obowiązków
  • zarządzanie zespołem handlowców (10 osób)
  • ustawienie procesów w CRM, ich optymalizacja, nadzór nad jego funkcjonowaniem, egzekucja działań związanych z raportowaniem aktywności wsród handlowców
  • ustalenie wskaźników KPI oraz ich egzekwowanie
  • działania zwiększające wolumen sprzedaży do klientów (obecnych i przyszłych)
Poszukiwane kompetencje
  • doświadczenie w roli dyrektora / kierownika sprzedaży
  • doświadczenie w pracy w systemami CRM : od wdrożenia poprzez ustawianie procesów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2) pozwalająca na swobodną komunikację
  • nadzór nad ilością aktywności sprzedażowych połączonych z raportowaniem
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe : 8 000 - 10 000 netto + VAT
  • dodatkowe premie za wyniki zespołu
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy (Skoda Octavia)
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 11 stycznia 2021