Dyrektor sprzedaży (branża PV)

Miejsce pracy Warszawa;Kraków;Wrocław;Katowice;Poznań;Gdańsk;Lublin;
Wynagrodzenie podstawa + premia
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie); Lublin (lubelskie); Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Opole (opolskie); Rzeszów (podkarpackie); Katowice (śląskie); Kielce (świętokrzyskie); Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest ogólnopolska działająca w ramach dużej grupy kapitałowej, rozwijająca swoje struktury sprzedaży B2B w branży fotowoltaicznej na terenie całej Polski
Zakres obowiązków
  • odpowiedzialność za wynik sprzedażowy podległego działu
  • opracowywanie, wdrażanie oraz realizacja strategii dla sieci sprzedaży
  • realizacja celów sprzedażowych oraz koordynacja procesów sprzedażowych
  • zarządzanie rozwojem sieci sprzedaży własnej (podlegli managerowie oraz handlowcy) oraz agencyjnej
  • odpowiedzialność za realizację budżetów prowizyjnych oraz operacyjnych
  • negocjacja warunków handlowych
  • mentoring handlowców, udział w spotkaniach z kluczowymi klientami
  • doświadczenie na stanowisku dyrektora sprzedaży min 2 lata : najchętniej sprzedaż bezpośrednia do klientów B2C lub branża fotowoltaiczna/energetyczna, potwierdzone sukcesami w tym zakresie
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym i wyznaczania celów
  • bardzo dobre umiejętności personalne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • bardzo mile widziana znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą energii elektrycznej
  • umiejętność analizy rynku, formułowania kluczowych celów sprzedażowych
  • gotowość do wyjazdów służbowych i chęć do podróżowania na terenie Polski
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 15 000 + VAT w formule B2B
  • dodatkowe, comiesięczne prowizje uzależnione od pracy zespołu, średnio 30 000 - 50 000 PLN / miesięcznie
  • wysokiej jakości produkt (własni dostawcy i produkcja) skierowane głównie do klientów B2B
  • samochód służbowy (klasa średnia wyższa) z kartą paliwową bez limitu
  • wysokie stanowisko w strukturze grupy
  • bardzo dużą samodzielność
  • inne, niezbędne narzędzia pracy
Data ostatniej modyfikacji środa, 6 kwietnia 2022