Dyrektor Sprzedaży Eksportowej (karmy dla zwierząt)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 18 000 - 20 000 PLN netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z czołowych firm zajmująca się produkcją pożywienia dla zwierząt
Zakres obowiązków
  • rozwijanie sprzedaży eksportowej (obecnie firma jest już na kilkunastu rynkach EU)
  • w początkowej fazie : aktywna sprzedaż do klientów zagranicznych, w późniejszej : rozwinięcie i nadzór nad zespołem handlowym (obecnie jest ich kilku)
  • uczestnictwo w międzynarodowych targach (najbliższe w maju)
  • nawiązywanie relacji z dystrybutorami : duże hurtownie, sieci handlowe, sieci sklepów zoologicznych
  • odpowiedzialność za wynik sprzedaży i wzrosty
  • współpraca z działem marketingu
  • minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora sprzedaży / kierownika sprzedaży eksportowej/międzynarodowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną, biznesową konwersację
  • umiejętność tworzenia zespołów handlowych i zarządzania nimi
  • pasja do sprzedaży, wynajdywania nowych szans i rynków
  • dynamizm, poczucie humoru, umiejętność pracy na celach
  • prawo jazdy kat B
Oferujemy
  • podstawę w oparciu o współpracę B2B : 18 000 - 20 000 PLN netto
  • dodatkowe, atrakcyjne prowizje kwartalne, wynikające z nowej sprzedaży (obecnie jest to kilkadz. mln zł)
  • samochód służbowy + wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność : raportowanie bezpośrednio do właściciela firmy
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 12 kwietnia 2022