Dyrektor Sprzedaży Eksportowej (Trading/Commodity)

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie 20 000 - 27 000 + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma zajmująca się handlem międzynarodowym
Zakres obowiązków
  • rozwijanie sprzedaży i nadzór nad działem sprzedaży (10 osób) obecnie firma jest już na rynkach całym świecie
  • w razie potrzeby - aktywna sprzedaż do klientów zagranicznych, szukamy dyrektora który lubi sprzedawać
  • aktywny udział w inicjacji i realizacji dużych projektów handlowych
  • uczestnictwo w międzynarodowych targach
  • odpowiedzialność za wynik sprzedaży i wzrosty
  • coaching, wdrażanie i pomoc handlowcom
  • współpraca z działem marketingu i bezpośrednio z właścicielem firmy (raportowanie)
  • minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora sprzedaży eksportowej/międzynarodowej w firmie handlowej najlepiej w branżach takich jak np. chemia / nawozy / lub trading surowców
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną, biznesową konwersację
  • umiejętność tworzenia zespołów handlowych i zarządzania nimi
  • pasja do sprzedaży, wynajdywania nowych szans i rynków
  • dynamizm, poczucie humoru, umiejętność pracy na celach
  • prawo jazdy kat B
Oferujemy
  • podstawę w oparciu o współpracę B2B : 20 000 - 27 000 w zależności od doświadczenia
  • dodatkowe, atrakcyjne prowizje kwartalne, wynikające z nowej sprzedaży
  • samochód służbowy + wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność : raportowanie bezpośrednio do właściciela firmy
  • pracę w komfortowo urządzonym biurze
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 25 kwietnia 2022