Dyrektor Sprzedaży (Fotowoltaika)

Miejsce pracy Warszawa;Rzeszów;Katowice
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Warszawa (mazowieckie); podkarpackie; Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest spółka działająca w branży OZE.
Zakres obowiązków
  • Opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju polityki sprzedaży na rynku fotowoltaiki : B2C / B2B
  • Tworzenie i nadzór nad realizacją budżetów handlowych
  • Budowanie struktur handlowych w obszarze B2B/B2C - w 2021 roku do poziomu kilkudziesięciu handlowców w kilku biurach regionalnych, nadzór nad kierownikami regionalnymi
  • Operacyjne zarządzanie całością działu sprzedaży, bezpośredni nadzór nad pracą rynku polskiego
  • Aktywna sprzedaż w momencie coachowania handlowców u klientów
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Raportowanie bezpośrednio do prezesa zarządu

  • doświadczenie na stanowisku dyrektora sprzedaży w branży fotwoltaicznej - minimum 2 lata
  • udokumentowane sukcesy w sprzedaży na rynku PV/OZE
  • wizja rozwoju, kreatywność, samodzielność
  • bardzo dobra znajomość rynku odnawialnych źródeł energii
  • orientacja na wynik, chęć do aktywnej sprzedaży mimo stanowiska zarządzającego
  • zaangażowanie i silna motywacja do osiągania założonych celów
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata : co do wynagrodzenia jak i formy współpracy
  • dodatkowe prowizje
  • możliwość objęcia w późniejszym czasie akcji firmy
  • samochód służbowy i wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość realnego rozwoju w firmie będącej od lat na rynku OZE
  • dużą samodzielność i decyzyjność
Data ostatniej modyfikacji niedziela, 24 stycznia 2021