Dyrektor Sprzedaży Międzynarodowej

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 18 000 - 24 000 netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest innowacyjna firma produkcyjna z siedzibą w Krakowie.
Zakres obowiązków
  • Opracowywanie i prawidłowa realizacja strategii sprzedaży i planów maksymalizacji wyników sprzedaży na rynkach eksportowych : głównie Europa  (opracowywanie polityki cenowej i marżowej)
  • Tworzenie planów sprzedaży oraz monitorowanie poziomu ich realizacji
  • Ustalanie oraz negocjacja warunków umów handlowych
  • Regularne spotkania z kluczowymi klientami (rynek polski i rynki zagraniczne)
  • Identyfikacja nowych kanałów sprzedaży
  • Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
  • Optymalizacja procesów biznesowych w obszarze swoich odpowiedzialności
  • Budowa sił sprzedaży i organizacja pracy działu
  • Budowa atrakcyjnego wizerunku firmy w kontaktach zewnętrznych
  • Doświadczenie zawodowe min 4 lata w firmie produkcyjnej na stanowisku dyrektorskim w sprzedaży międzynarodowej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (C1)
  • Kreatywność i samodzielność
  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z klientem strategicznym
  • Doświadczenie w tworzeniu i implementacji strategii sprzedaży
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszoną strukturą zespołów sprzedażowych
  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz wysokie zdolności analityczne
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 18 000 - 24 000 PLN + VAT
  • Dodatkowe prowizje od realizacji sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji 17 września 2020