Dyrektor Sprzedaży (oprogramowanie medyczne)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma tworząca oprogramowanie dla branży medycznej
Zakres obowiązków
  • zarządzanie sprzedażą produktów w kilku kanałach sprzedaży
  • tworzenie planów sprzedażowych i odpowiedzialność za ich realizację
  • zarządzanie zespołem pracowników
  • odpowiedzialność za proces negocjacji i finalizacji umów
  • aktywne wsparcie sprzedaży w spotkaniach z potencjalnymi klientami
  • analiza rynku w celu możliwości rozwoju i sprzedaży
  • rozwój zespołu sprzedaży, wyznaczanie celów
  • raportowanie wyników i ścisła współpraca z Zarządem firmy
  • co najmniej cztery lata doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą w branży medycznej lub IT (sprzedaż oprogramowania w modelu licencji / SaaS)
  • doświadczenie w efektywnym zarządzaniu różnymi kanałami sprzedaży oraz procesami sprzedaży
  • nastawienie na realizację celów
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym i aktywne jego wsparcie w sprzedaży
  • otwartość do podróży służbowych na terenie Polski
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia
  • premie za realizacje celów podległego zespołu
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • pakiet benefitów w tym opieka medyczna czy karta sportowa
  • sporą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 3 listopada 2020