Dyrektor Sprzedaży (płytki ceramiczne)

Miejsce pracy Warszawa;Kraków;Poznań;Łódź;Gdańsk;Kielce
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania kandydata
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie); Lublin (lubelskie); Zielona Góra (lubuskie); Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Białystok (podlaskie); Gdańsk (pomorskie); Katowice (śląskie); Kielce (świętokrzyskie); Poznań (wielkopolskie); Szczecin (zachodniopomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jeden z producentów płytek ceramicznych.
Zakres obowiązków
  • Zarządzaniem działu sprzedaży (handlowcy w regionach)
  • Wspieranie handlowców w ich codziennej pracy (również wizyty u klientów)
  • Zwiększanie sprzedaży w poszczególnych kanałach i otwieranie nowych rynków w Polsce
  • Pozyskiwanie kluczowych, dużych klientów
  • Współtworzenie długotrwałej strategii biznesowej firmy
  • Realizacja założeń budżetowych
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Dyrektora Sprzedaży w obszarze materiałów budowlanych / wykończeniowych z udokumentowanymi sukcesami w rozwoju sprzedaży w tym obszarze
  • Bardzo dobre relacje w sieciach handlowych typu DIY (Castorama / Obi / Leroy Merlin / Brico Marche) lub doświadczenie we współpracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonych handlowców
  • Umiejętność dostrzegania szans sprzedażowych, rozwoju rynku
  • Samodzielność oraz kreatywność
  • Duża mobilność (praca z handlowcami i klientami na terenie całej PL)
  • Prawo jazdy kat B
Oferujemy
  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę - wynagrodzenie negocjowane bezpośrednio z Zarządem firmy, uzależnione od wiedzy i wniesionych wartości
  • Dodatkowe bardzo konkretne premie za obrót
  • Niezbędne narzędzia pracy : samochód służbowy (klasa średnia wyższa), laptop, telefon, pokrycie kosztów noclegów, etc
  • Praca w systemie pracy zdalnej z 1x w miesiącu wizytą w centrali firmy, z wyjazdami po PL
  • Płaską strukturę i bardzo ciekawe wyzwania na rynku
Data ostatniej modyfikacji piątek, 9 lipca 2021